April 14, 2026

Ергенът Евгени в мощна битка със Славена Вътова (Азис му спретва кулинарни уроци за победа в “Хелс Китчън” – Подробности)

Пианистът като нищо ще се окаже голямата изненада в сезона

https://kliuki.net/reality/ergenat-evgeni-v-moshtna-bitka-sas-slavena-vatova-azis-mu-spretva-kulinarni-uroci-za-pobeda-v-hels-kitchan-podrobnosti/262049 Kliuki.net
Ергенът Евгени в мощна битка със Славена Вътова (Азис му спретва кулинарни уроци за победа в “Хелс Китчън” – Подробности)

В “Хелс Китчън” той влезе без заявка, че е гуру в кулинарията. Затова и прецизността и хладнокръвието му успяха да шашнат зрителите, при положение че шеф Ангелов не се слави с особено благ характер. До този момент за победителка в състезанието бе смятана Славена Вътова. Оказва се обаче, че ергенът Евгени все повече се превръща в нейна върла конкуренция.

Моделката притежава много повече самочувствие, все пак е автор на кулинарна книга и си има понятие от доста тънкости в готвенето. Генчев, от своя страна, няма опита ѝ, но демонстрира завидно желание да се учи и да не губи хладнокръвие в критични ситуации. Умението му да аранжира ястията си, сериозно изненада зрителите. По последна информация негов учител в кулинарията е Азис.

С костинбродския славей прекарват много време заедно напоследък и се говори, че именно по време на вечерите им Евгени е бил запознат нагледно с много трикове в готвенето. Затова, макар и да му липсва подготовка, верният му другар умело го подтиква към победата. Така основната конкуренция на Славена Вътова ще бъде именно пианистът.

Ще допусне ли тя да ѝ грабне първото място изпод носа, предстои да видим. На пръв поглед музиката е коренно различна област от случващото се в Кухнята на ада, но Евгени изглежда решен да докаже, че и тук си го бива.

Източник: plovdiv24.bg