March 06, 2025

Бомба: Вижте с коя дама се върна Елвиса от Шри Ланка (Уникално фото от самолета)

Ергенът Мартин Николов не си избра половинка от шоуто, върна се с майка си

https://kliuki.net/bg-kliuki/bomba-vizhte-s-koya-dama-se-varna-elvisa-ot-shri-lanka-unikalno-foto-ot-samoleta/239896 Kliuki.net
Бомба: Вижте с коя дама се върна Елвиса от Шри Ланка (Уникално фото от самолета)

Уникална снимка от връщането на Елвиса от Шри Ланка разкри жената. С която Мартин се е върнал след края на шоуто. Макар, че епизодите по тв са още в начален етап, снимките вече са приключили още преди седмици. Така мистерията е разкрита.И се разбра коя е победителка във формата.

Едно папарашко фото на Мартин Николов от самолета , снимано от случаен пасажер и публикувано по сайтовете можем да видим как покер играчът пътува в компания на непозната жена. Тя не е нито еднo от момичетата, които бяха в шоуто. И напук на твърденията, че си е тръгнал под ръка с Даниела или Мартина, той не в компанията на нито една от тях.

Мартин не е избрал ни една от кандидатките за сърцето му, а е предпочел да се върне сам. И тук вече изниква въпроса „Коя е дамата седнала до него?”

Оказва се, че това е нотариус Мариета Николова, която е родната му майка. Тя е пристигнала в имението в Шри Ланка за финала на предаването. И както е по регламент е трябвало да помогне на сина си ако му е нужно при избора на жена.

Само дето Мартин Николов никога не е бил мамино синче и сам е взел кардиналното решение да не си избере жена от шоуто. Може би затова акцентира върху момичетата, че не е сигурен в чувствата им и изпитва съмнения в искреността им.
В същото време другия ерген Виктор си е намерил избраница. Говори се, че се е върнал с Любомира Христова от шоуто.

източник: ХотАрена