Светлана Василева, която преди време за нищо на света не искаше да показва лицата на децата си публично, след раздялата с баща им рязко смени поведението. Преди време дори по време на рождените им дни не пускаше снимки на наследниците си. И до тогава никой не бе виждал как изглеждат те.
Но явно развода с Гущеров тотално промени мисленето на бившата плеймейтка. И тя ги помъкна със себе си и ги показа в студиото при Венета Райкова. При водещата се появиха се първородната щерка. Която се казва Анелия. Кръстене на баба си по бащина линия. Както и второто по-големина момче, което носи името на дядо си Добромир. Пак по линия на баща си.

По-голямата Ани сама проявила желание да се види на малкия екран. По тази причина Светлана решила да наруши обета си и да ги покаже на хората. При Венета Райкова малките пристигнаха със саморъчно направени подаръци за водещата. Като я изненадаха нарисувани лично от тях картички , които изработили в детската градина. Която посещават. А добрата леля Райкова, заедно с екипа на предаването подробно обяснили на малките какво се случва зад кадър и мъниците останали много доволни.
източник:Хотнюз