Бившата Светлана Гущерова, която сега си върна моминската фамилия и се подвизава с под името от младостта си Василева лъсна в Инстаграм без всякакъв грим. Лицето на бившата плеймейтка, която хората определят като видна златотърсачка е зачервено и цялото подуто. Като е известно Светла е върла защитничка на козметичните процедури и сега се показа след след тотално почистване на кожата с посредством плазма.

Въпреки, че бившата госпожа Гущерова редовно се показва в перфектен вид в социалната мрежа, този път лъсна на фото и така разкри как изглежда след поредната процедура. Така последователите й се убедиха, че процедурите за разкрасяване понякога не винаги се отразяват на дамата, която ги прави не както би очаквала. Може да се забележат по лицето доста неприятни следи, които остават понякога от тях. Слава богу, че преминават след няколко дни и остава само неприятния спомен от тях.
Многодетната майка се плаши от остаряването и прави всичко възможно да запази младостта си колкото може максимално дълго. Макар, че не всички инвазивни методи, които използва дават добър резултат, Въпреки това Светлана има доверие на личните си козметици, които я убеждават, че правят за нея всичко, което е по силите им.
източник: Лупа