Раздялата, изглежда, се е случила по взаимно съгласие и Венета Райкова бе засечена да напуска довчерашното си работно място в добро настроение. На излизане тя дори маха на бившите си колеги и поне за пред хората се държи на ниво. Малко след това стана ясно, че е отишла на маникюр, гарнирайки поста си в Мрежата с проникновен коментар. Според нея, когато замълчи, това не е, защото няма какво да каже. Точно обратното, но е достатъчно мъдра жена, за да си спести кавгата и излишните драми. Така блондинката намекна, че може би не всичко на раздяла е било цветя и рози.

Георги Тошев, от своя страна, също деликатно изкоментира, че Бог подрежда... На практика напускането на журналиста отприщи лавина от коментари по адрес на колежката му. Стана ясно, че той не иска да се свързва с нейната журналистика, а впоследствие тя излезе в болничен, уж до 15-и октомври. Е, в крайна сметка от телевизията явно са решили да се разделят с нея. Предполага се, че феновете на "Преди обед" ще си отдъхнат, тъй като мнозина бяха разочаровани от водещата и начина на представяне на гостите. Георги Тошев пък призна, че прожекторите са се насочили отново към него, но не би искал внимание по такъв начин. Засега той смята да замине за Япония, а вече след завръщането си да обмисли накъде да поеме.
Източник: bgdnes.bg