Ни Ло и Ники М се отърваха от дома, който създадоха заедно в риалити тв предаване. За къщата в Бистрица семейната двойка е получила сума от четири милиона лева. Което е много повече от вложените пари за строежа на имота. С една дума сделката е била на печалба,

Двойката по време на откриване на Домът на мечтите
Луксозният бистришки имот е с разгъната площ от 450 кв м. Освен това е снабден с просторно дворно място. Алекс Ковачев, който вложи цялата си енергия и душа е създателят на сградата, Въпреки, че много спорихме с него, той все пак се вслуша в нашите желания. Но и ние много научихме от него, като например да харесвам златните елементи, включени в интериорния дизайн, каза плеймейтката.
Най-неочаквано след края на риалити формата къщата бе обявена за продажба. И въпреки, че основната причина собствениците да се разделят с дома на мечтите си, тръгна слух, че самия дом има проблем. С който богатите собственици трудно могат да се справят. При всеки проливен дъжд имотът се наводнявал, появили се подпочвени води и потърсените за помощ майстори не успели да дадат адекватно решение. Това довело до желанието колкото се може по-бързо къщата да бъде продадена.

Първоначално сделката била обявена в една от затворените групи на водеща агенция за недвижими имоти. В последствие обявата се появи и в централния сайт на агенцията.
Къщите в имота са три. Построени от строителния екип на зетя на Живко Миланов, В едната живее сестрата на Николай Бисера. Втората е продадена на други хора, а третата е тази на Ни Ло и Ники.
Не се разбира къде момента живеят плеймейтката и бившия вратар. Може да са се върнали в старото си жилище. Но запознати твърдят, че се стягат да закупят нов недвижим имот.
източник: България днес