April 30, 2025

Петко Димитров глези Яна с великденска ваканция (Семейството отмаря по плажове и яхти с Коцето и компания – Видео)

И за Великден Петко Димитров успя да заведе жена си на неочаквана ваканция

https://kliuki.net/bg-kliuki/petko-dimitrov-glezi-yana-s-velikdenska-vakanciya-semeystvoto-otmarya-po-plazhove-i-yahti-s-koceto-i-kompaniya-video/202326 Kliuki.net
Петко Димитров глези Яна с великденска ваканция (Семейството отмаря по плажове и яхти с Коцето и компания – Видео)

От видеата им в социалните мрежи стана ясно, че двамата отмарят на морския бряг в поредната екзотична дестинация. На всичкото отгоре семейството си има и подходяща компания – Коцето и съпругата му. И докато преди дни Константин се похвали с децата си от плажа, съвсем скоро показа и Надя в безспорно романтичен кадър.

Петко Димитров пък напоследък също се е отдал на пътувания. Великденското приключение на фамилията включва море, почивка на брега и доста разходки с лодка. Двамата приятели пък се забавляват, като уж ловят рибки от яхтата, а вероятно компания им правят и жените им.

И двете фамилии са достатъчно заможни, за да си позволят подобни пътешествия. Приятелските им отношения буквално светнаха от видеото на морския бряг, където всички са се разположили удобно и се радват на компанията си.

Яна и Петко са една от най-популярните двойки у нас и доста често сме свидетели на пътешествията им. Дали с децата, или самостоятелно, двамата се радват на живота и един на друг. Е, в случая са си взели и компания – Константин и съпругата му Надя. Великден пък е чудесен повод да си разнообразят ежедневието и освен с работа и заведения, да се посветят на семействата си.