June 23, 2026

Преслава захвърли микрофона и замина на почивка на топло със семейството си (Отдаде се единствено на мъжа си и дъщерята - Снимка)

Както всяка година и този път фолк звездата не изневери на принципите си и замина на топло

https://kliuki.net/bg-kliuki/preslava-zahvarli-mikrofona-i-zamina-na-pochivka-na-toplo-sas-semeystvoto-si-otdade-se-edinstveno-na-mazha-si-i-dashteryata-snimka/256528 Kliuki.net
Преслава захвърли микрофона и замина на почивка на топло със семейството си (Отдаде се единствено на мъжа си и дъщерята - Снимка)

Добричлийката и тази година отказа всякакви участия след Нова година и се отдаде на заслужена почивка, Преслава не уточни до къде ще лети. Но се предполага, че дестинацията е далечен Тайланд. Където по това време на годината времето е подходящо за дълбок релакс и забавления. С певицата е семейството й – Павел и дъщеря й Паола.

От фотото, което публикува в Инстаграм се вижда колко щастлива е малката й наследница. Която отсича: „Мама ще е само за мен!”

Явно във ваканция е и Преслава, която не е пуснала нито една снимка от дестинацията, в която замина. Нищо чудно да е изтощена от прекалено дългия полет със самолета. Но пък се надяваме, че и сега ще пусне снимки как са се забавлявали с Паола. Пък и времето в Тайланд е подходящо за всякакви атракции, а дъщеря й ще е доволна от тази топла ваканция .Само за Павел нищо няма в социалната мрежа. Но както е известно той не обича да бъде показван в социалните мрежи и страни от тях.

източник: Хотнюз