Бившата половинка на Гущеров привлече общественото внимание на куп фенове. С интересен моден ход. Скоро многодетната майка се появи на улицата с бяла сатенена нощница. Такава ли е новата мода, да се измъкваме навън така както сме били в леглото?, питат се последователите н Светлана.

Тя обаче не отговаря на феновете и самата изглежда напълно уверена и спокойна. Все едно цял живот е дефилирала на пътеката само по такова нощно облекло.
Изобщо не се притеснява от нощната си премяна и вместо да се вземе в ръце. Василева просто сменя нощниците една с друга. Първо дефилира по столичните улици с бялата. А после посети зъболекар пак в сатенена нощничка, само, че този път в черно. А за посещението във фризьорския салон пак заложи на бялата нощна одежда. Сигурно е закъсала финансово и ползва някои облекла от старите си колекции...

източник: Лупа. бг