Елена Софиянска отново е бременна след като загуби трагично 5-месечното си бебчеЕлена Софиянска е вече в напреднала бременност
Елена Софиянска отново е бременна! Най-голямата дъщеря на бившия кмет на София Стефан Софиянски отново очаква дете след като загуби по трагичен начин 5-месечното си бебче. Тя и съпругът й Лъчезар загубиха малкия Камен, който почина от мозъчен аневризъм. Според запознати, наложило се Елена да посети психолог, за да преодолее огромната загуба. За Лъчезар това беше първо дете, докато съпругата му има 8-годишен син Стефан от бившата си половинка. [caption id="attachment_112933" align="alignleft" width="300"]
Елена Софиянска отново е бременна[/caption] Изглежда кметската щерка е успяла да се възстанови от трагедията, тъй като в момента е в доста напреднала бременност и разхожда наедрялото си коремче вкъмпинг Градина, където беше изловена от папараци на България Днес. Единствено големият корем на Софиянска я издава, че скоро отново ще сменя пелени. Щерката на бившия кмет изглежда завидно добре за напредналата си бременност. По всичко личи, че Елена внимава с какво се храни, за да запази здравословните килограми. Лъчо и Елена се ожениха преди две години на плажа, а купонът се състоя в клуба на младоженеца. Сватбата беше планирана изцяло за приятели – само близки хора, без светски особи. Оттогава двойката прекарва всяко лято на морския бряг. В момента Софиянска изглежда спокойна и отпочинала. Щерката на екскмета е избягала от любопитните погледи и се опитва да запази бременността си в тайна колкото може по-дълго.