Емилия се фръцка със скъпарски диамантен пръстен, певицата не се разделя с годежното бижу
Емилия за първи път получава годежен пръстен, въпреки, че от години бе обвързана с Коко Динев. С когото така и не мина под венчило. Може би затова певицата е на седмото небе от щастие, че новият й любим толкова скоро й предложи брак. И не само на думи, а й поиска ръката с ултра скъп диамант. Въпреки, за много годежът на фолк дивата бе голяма изненада той вече е факт. Емилия така и не потвърди официално новината. Но многозначително замълча по въпроса. Тя е известна с това, че когато по неин адрес се чуе някаква фалшива новина, касаеща личния й живот звезда на „Пайнер” бърза да я опровергае. Така, че мълчанието й е вид потвърждение. Изпълнителката на „По силна ставам” и нейният арабски любим били забелязани навръх „Св. Валентин” в известен рибен ресторант с компания . Където се поглезили с най-изкусителни специалитети. Очевидци разкриват, че Емилия и Жорж Башур изглеждали като току-що влюбени тийнейджъри. Те не останали до късно в заведението, а задно с приятелите си се пренесли в Студентски град където фолк дивата имала участие. Там любопитни фенове забелязали красивия годежен пръстен на ръката на певицата. Който красял безименния й пръст.
Говори се, че Жорж Башур поръчал бижуто в чужбина. В средата бил заработен огромен диамант, заобиколен от десетина малко по-малки.
Според запознати сватбата на новата светска двойка се очаква да бъде през това лято или най-късно през есента, предават от "Жълтите новини" на pik.bg.