June 28, 2026

Наталия Кобилкина отново е влюбена

Похвали се, че е открила най-спокойния мъж в живота си след два неуспешни брака

https://kliuki.net/kliuki/nataliya-kobilkina-otnovo-e-vlyubena/266536 Kliuki.net
Наталия Кобилкина отново е влюбена

 

Най-популярната сексоложка у нас Наталия Кобилкина отново е щастлива в любовта. След два неуспешни брака рускинята е споделила, че в сърцето ѝ има нов мъж, с когото е заедно от година и половина. За разлика от предишните си връзки, този път тя е избрала дискретността и категорично отказва да показва лицето на избраника си, като е уважила и неговото желание за лично пространство. Кобилкина е разкрила, че новият ѝ партньор е психически стабилен, реализиран професионално и изключително спокоен човек.

Двамата са се запознали във фитнес залата и са установили, че имат сходни интереси, като предпочитат спокойния начин на живот пред шумните събития. Наталия е признала, че за първи път среща мъж, с когото прави всичко, което истински обича, и в чиято компания се чувства на сто процента себе си. Тя е подчертала, че във връзката им присъстват взаимно уважение, свобода и близост.

Засега сексоложката не планира трета сватба, след като зад гърба си вече има бракове с бизнесмена Делчо Добрев и гръцкия предприемач Такис Дретакис. Въпреки че през 2020 г. се омъжи за Дретакис на остров Скиатос и двамата имат син Филип, финансови затруднения и напрежение са довели до раздялата им. Сега обаче Наталия е убедена, че най-сетне е намерила хармонията, която винаги е търсила.

Източник: Уикенд