August 28, 2026

Бенефисът на Теодор Салпаров прати Ралица Паскалева при президента (Какво си казаха с Илияна Йотова? Снимки)

Грандиозното събитие предстои в началото на септември

https://kliuki.net/liubopitno/benefisat-na-teodor-salparov-prati-ralica-paskaleva-pri-prezidenta-kakvo-si-kazaha-s-iliyana-yotova-snimki/269638 Kliuki.net
Бенефисът на Теодор Салпаров прати Ралица Паскалева при президента (Какво си казаха с Илияна Йотова? Снимки)

По случай края на спортната си кариера Теодор Салпаров организира традиционния бенефис. На 5-и септември огромната зала ще събере близки, колеги и приятели, за да ознаменува приключването му в спорта. По този повод двамата с Ралица Паскалева се отбиха при президента Илияна Йотова.

По думите на актрисата те са искали лично да я поканят на събитието. Благодарят ѝ за топлото посрещане и за всички усилия, които е вложила, за да подкрепя спортистите у нас. По всичко личи, че Йотова ще уважи бенефиса, а покрай нея вероятно и други знакови лица от българската политика. Кадрите, които споделиха Ралица Паскалева и Теодор Салпаров, са типични за подобни срещи.

Облеклата им са съобразени със случая и липсват излишни аксесоари. Семейството е наблегнало на синия цвят, а както се вижда от снимките, и Илияна Йотова има слабост към синьото. Така на 5-и септември президентът на страната ще уважи бенефиса на Салпаров. Кого още са поканили звездните организатори, ще видим тогава. Двамата с Ралица открай време живеят живота си и в социалните мрежи, така че няма да бъдем лишени от любопитни кадри.

Източник: bgdnes.bg