И макар вече да не е огън-момичето от началото на кариерата си, не изпитва притеснения да се върне в миналото и да направи тежка равносметка. Актуалните новини около нея са свързани, разбира се, с двете ѝ деца. За появата им на този свят се носят какви ли не слухове, но Камелия предпочита да не мисли върху тях. Признава, че са желани бебета, при това от много години. За пръв път поискала да стане майка, когато била на около 38 лета. Последвало инвитро оплождане, но не след дълго се изправила пред нуждата да вземе тежко решение. Минаването към друга процедура директно отворила вратата на ада и радостта бързо се превърнала в мъчение.
За нещастие, тежкият социален натиск също си казал думата. Камелия признава, че безброй пъти с Цветин са се сблъсквали с нетактични въпроси и коментари. По думите ѝ е имало много подмятания през годините: защо е бездетна, какво прави той с нея, при положение че не може да му роди деца, и пр. Допълва, че повечето провокации са били с ясната цел да я заболи – с бутонките напред. Разбира се, смята, че желанието да имаш наследници, е лично и никой не знае какво се върти в главата на човека. Затова е и грубо и нетактично постоянно да подпитваш и да се бъркаш в лични неща.
Източник: signal.bg