Зрителите не пестят хейт към нея, а и тя умело подбира моментите, в които да влезе в центъра на събитията. Пеенето на Петя Буюклиева все повече се превръща в проблем както за съотборниците ѝ, така и за публиката.
Поредна доза хейт я заля, след като си позволи да изпее една от класиките в родната музика – “Излел е Дельо хайдутин”. И макар да се очаква, че би се справила прекрасно, получи мощен отпор. Джулиана Гани например коментира, че докато всички бедстват в кухнята, изпълнителката просто е отишла да пее. Иво Аръков също не остана очарован от изпълнението, а по всичко личи, че и останалите герои в кулинарното приключение биха предпочели колежката им просто да млъкне.
Най-неприятните коментари за Петя Буюклиева, разбира се, дойдоха от зрителите. Според мнозина не ѝ подобава на годините да ходи да се излага в риалити формати. Пеенето ѝ пък, макар и да е певица, никак не ги очарова. Други директно я пращат на лечение в някое специализирано заведение, тъй като поведението ѝ им идва в повече. Така с поредната песен, “Излел е Дельо хайдутин”, изпълнителката си навлече ударна доза хейт.
Източник: facebook.com/hells.kitchen.bulgaria