Ева Лонгория разкри, че в миналото често е разчитала на своя характер, за да компенсира чувството, че е "грозното патенце" в семейството. Актрисата от сериала "Отчаяни съпруги", която в момента се слави с безупречен външен вид, твърди, че невинаги е изглеждала по този начин.
"Бях грозното патенце в семейството. Наложи ми се да компенсирам с други свои качества, като чувство за хумор и безупречен ум", коментира пред медията звездата. "Израснах с три сестри, които противоположно на мен, бяха руси. Знаех, че те изглеждат много по-добре, затова си търсех друг начин, по който да изпъкна."
Когато пораства Ева следва кинезиология в Тексас. Междувременно се записва за конкурс за красота, който печели, а парите които получава като награда, отиват за обучението й в колежа.
След като завършва заминава за Холивуд с идеята, че ще става актриса. "Нямах точен план, но имах желание да се пробвам в киното." Така през 2004 г. започва да се снима в сериала "Отчаяни съпруги", благодарение на който става известна. "И до последно се смятах за грозна."
В интервюто си Лонгория засегна и колежката си Мерил Стрийп, която й е роднина. "Оказа се, че двете сме братовчедки без да го знаем. Изпитвах срам да й кажа, че имаме роднинска връзка".
Източник: dir.bg