Актьорът и певец легенда Стефан Вълдобрев: Бих излязъл на протест срещу дигитализацията на буквално всичко
Хубаво щеше да е Стефан Вълдобрев да ни изпее „По-полека“, но уви, няма как. Затова се налага д...
Хубаво щеше да е Стефан Вълдобрев да ни изпее „По-полека“, но уви, няма как. Затова се налага д...