Азис и Деси Слава открай време се водят първи дружки. Не такова обаче беше положението преди ден, когато в социалните мрежи публично успяха да се откажат един от друг. Пръв избухна костинбродският славей, а поводът явно бе това, че колежката му не му е вдигнала телефона. Впоследствие дори не върнала обаждане.

И досущ като в детската градина изпълнителят нахвали Галена, която за същото нещо веднага реагирала, а после наваксала с редица съобщения и чувания. Деси Слава, от своя страна, не чака много и набързо прие офертата за сбогом. На всичкото отгоре обвини Азис, че я е излъгал нагло, че не може да присъства на неин концерт. Думите на ангелския глас на попфолка отново бяха отправени в Мрежата и така цяла България стана свидетел на поредното им скарване.

Часове по-късно, след може би личен разговор, кръвните врагове запяха друга песен. По думите им приятелството между тях няма да приключи току-така, защото са кармично свързани. Тъй като са родени на една и съща дата, явно е нормално да се карат за щяло и нещяло.

Азис бързо прости на дружката си и даже я покани да пее с него на концерт. Фолкаджийката също оттегли потвърждението си за сбогом и предвид така стеклите се обстоятелства публичният цирк приключи. Сторитата, посветени на скандала, подобаващо бяха изтрити.
Източник: lupa.bg