Емануела обича да пали пожари, това го знаем всички. Сега тя ни изненадва с новата си дуетна половинка, която е не по-малко провокативна. Изпълнителката сподели снимки в социалните мрежи от новия проект.
Емануела и Теди Александрова се канят да атакуват челните места в попфолка. Песента записана, видеоклипът е готов. Даниел Ганев, неговата съпруга – певицата Сиана, която от години се изявява като автор на текстове за песни, а също Петър Петров и Супер Саш – един от актуалните текстописци в попфолка и дуетен партньор на Емануела работят по потенциалния хит.
Гримьорът Никола Флоридов се е погрижил за визиите. Режисурата на видеоклипа е поверена на Константин Нуцов. Фотосите са реализирани от Иван Стефанов.
Теди Александрова не остана по-назад, също публикува кадър от предстоящия проект. Как ли ще с казва песента? Все още не е ясно, но феновете прогнозират горещ летен хит.
Припомняме, че още на 18 г. Емануела е бременна – това преживяване я мотивира да се посвети на музиката; първоначално се омъжва, но съпругът ѝ не се появява на сватбата. По‑късно бракът им продължава около 2 години.
През 2015 г. става майка за втори път, когато се ражда синът ѝ Димитър. В медиите споделя, че предпочита да не говори много за личния си живот, но обича да балансира между кариерата и семейството.
Източник: blitz.bg