Destiny's Child се събират за първи път от седем години насам за големия финал на турнето на Бионсе „Каубой Картър“ в Лас Вегас
Триото изненада феновете си с компилация от някои от най-обичаните си песни, сред които Lose My Breath и Bootylicious.
Кели Роуланд и Мишел Уилямс също се присъединиха към Бионсе за изпълнението на хита ѝ от 2022 г. Energy.
Групата, която оглавяваше класациите, тръгна по различни пътища през 2006 г., но преди това се събра отново по време на изпълнението на Бионсе на полувремето на Супербоул през 2013 г. и по време на участието ѝ като хедлайнер на Coachella през 2018 г.
След шоуто в събота Бионсе сподели снимка на триото, облечено в златни гащеризони, в своя Instagram без надпис.
По време на шоуто във Вегас феновете бяха зарадвани с няколко гостуващи изпълнения, като Бионсе изведе съпруга си Джей-Зи и кънтри певеца Шабузи за кратки появявания.
Появи се и Блу Айви, дъщерята на Бионсе. 13-годишното момиче е неизменна част от концертите на майка си по време на турнето.
Представянето в Лас Вегас беше 32-рото и последно от турнето на Каубой Картър, в рамките на което през юни тя изнесе концерт и в родния си град Хюстън, Тексас.
Тричасовата родео феерия е оценена високо заради високата си енергия и артистичност.
Името й идва от албума на Бионсе „Cowboy Carter“ от 2024 г., който беше посрещнат с одобрение от критиката, включително взе наградата за най-добър албум на тазгодишните награди „Грами“.
Шоуто счупи рекордите по брой билети на стадион „Тотнъм Хотспър“ в Лондон и „Стад дьо Франс“ в Париж.
Източник: bbc.com