По последна информация Мартина и Любомира от четвъртия сезон на “Ергенът” ще се включат по средата на настоящия, за да пробват възможностите си за спечелването на момък. Мартина смята да се бори за Крис, докато Любомира ще опита да плени Марин. Така двете дами ще се появят, когато интригите са вече сериозно заформени, обещавайки нови изненади. За момента петият сезон изглежда скучен, тъй като все още не са се разкрили характерите на участниците. Затова и продуцентите са решили да се презастраховат, ако случайно епизодите продължат по същия предсказуем начин.

Още едно решение на екипа ще смути зрителите. Динамиката между участниците ще бъде усилена с появата на четвърти ерген. Според информацията той е познат от друг риалити формат, затова и включването му няма да бъде безинтересно. Така с помощта на нови и стари лица “Ергенът” 5 трябва да бъде изведен докрай. Мартина и Любомира имаха централни роли в четвъртия сезон и се знае, че демонстират телевизионно присъствие. Поради това тяхната намеса, както и тази на четвъртия юнак се очаква да разместят сериозно картите във формата.
Източник: show.blitz.bg