55-годишната изпълнителка на хита „On The Floor“ Дженифър Лопес е платила 18 млн. долара за новото жилище, което се намира близо до Лос Анджелис, съобщава People.
Лопес и 52-годишният носител на „Оскар“ уредиха развода си през януари, по-малко от пет месеца след като тя подаде молба за прекратяване на двугодишния им брак.
Изпълнителката на „Let's Get Loud“ е в търсене на жилище от миналата пролет. През април 2024 г. тя започна да търси нов дом точно когато бракът ѝ с Афлек започна да се разпада, допълва изданието.
Page Six потърси представителите на Лопес за коментар.
Въпреки слуховете, че е закупила нова къща, имението на Лопес в Бевърли Хилс на стойност 68 млн. долара, което тя закупи заедно с бившия си съпруг, продължава да е на пазара.
Бившите съпрузи купиха имота за умопомрачителните 60 млн. долара през юни 2023 г., след като се събраха в Лас Вегас през юли 2022 г. Двойката се ожени отново в Джорджия през следващата година.
Новината за покупката на изпълнителката на „Jenny from the Block“ идва само ден, след като Афлек наруши мълчанието си относно раздялата на двойката, заявявайки, че разводът им е бил „без драма“.
Източник: pagesix.com