June 23, 2026

Андреа хвърли микрофона и грабна четките: Открива изложба

Певицата в ново амплоа

https://kliuki.net/liubopitno/andrea-hvarli-mikrofona-i-grabna-chetkite-otkriva-izlozhba/263219 Kliuki.net
Андреа хвърли микрофона и грабна четките: Открива изложба

 

Попфолк звездата Андреа ще се изяви в напълно различна светлина – като художник, с първа самостоятелна благотворителна изложба.

Събитието ще се състои на 4 май в Art Club Diplomat и ще съчетае изкуство с кауза. Всички събрани средства ще бъдат дарени в подкрепа на децата от Център за настаняване от семеен тип „Васил Левски“ и Център за настаняване от семеен тип „Христо Ботев“, където се грижат за деца с увреждания.

Експозицията ще покаже различни етапи от творческото развитие на Андреа – от картини, рисувани още на 15-годишна възраст, до най-новите ѝ произведения. Така посетителите ще могат да проследят дългогодишния ѝ интерес към визуалното изкуство и личната ѝ еволюция като творец.

По време на откриването певицата ще представи и специално винилово издание с подбрани хитове от 20-годишната си музикална кариера.

Самата тя споделя, че изложбата е изключително лична за нея и че най-голямата ѝ радост е възможността чрез изкуството да помогне на деца в нужда. Организаторът на събитието подчертава, че инициативата съчетава талант, успех и доброта в една вечер с кауза.

Очаква се събитието да привлече множество почитатели, колекционери и известни личности, които ще подкрепят каузата и артистичната трансформация на Андреа.

Източник: телеграф