June 26, 2026

Роксана вдига пищен годеж за сина си: „С такава снаха ударих джакпота“

Фолкпевицата подготвя тържество с над 200 гости, а догодина семейството очаква и сватба

https://kliuki.net/liubopitno/roksana-vdiga-pishten-godezh-za-sina-si-s-takava-snaha-udarih-dzhakpota/266428 Kliuki.net
Роксана вдига пищен годеж за сина си: „С такава снаха ударих джакпота“

Големият син на Роксана – Даниел, скоро ще направи важна крачка в личния си живот. На 10 юли той и любимата му Цвети ще отпразнуват годежа си с мащабно тържество в луксозен ресторант в Плевен, където се очаква да присъстват повече от 200 гости.

Изпълнителката разкри, че празникът ще бъде организиран с размах и много музика. По думите ѝ в ромската традиция годежът се отбелязва почти като сватба, затова семейството няма да пести усилия, за да превърне вечерта в истински празник.

„Подготвили сме голямо пиршество. Разбира се, ще пея и аз, а съм поканила и колеги. Организацията е в последния момент и не знаем кой ще успее да дойде, защото много от изпълнителите имат участия“, споделя Роксана.

Певицата не крие възхищението си от бъдещата си снаха. Тя я описва като талантлива, красива и възпитана млада жена, която приема като собствена дъщеря. „Господ не ме дари с момиче, но ми даде прекрасна снаха“, казва развълнувано звездата.

Роксана става майка едва на 15 години, а днес признава, че с Даниел по-скоро приличат на брат и сестра заради малката разлика във възрастта. Именно затова моментът, в който го вижда да създава свое семейство, я изпълва с особени емоции.

25-годишният Даниел също е отдаден на музиката. Той работи като композитор, създава песни за майка си и вече развива собствено музикално студио. След годежа двамата влюбени планират да сключат брак през следващата година.

 

Източник: сикрет